Drodzy rodzice i opiekunowie!

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w Polsce, musieliśmy zawiesić wszystkie zajęcia muzyczne w Stowarzyszeniu TUTTI od 11.03.2020 r. Stowarzyszenie nie prowadzi zajęć. W związku z zaistniałą sytuacją, będziemy państwu zwracać część poniesionych kosztów związanych z nauką w miesiącu marcu 2020 r. Zwroty zostaną dokonane w pierwszej połowie kwietnia (do 15.04.2020 r.)  Wszystkie lekcje realizowane po 10.03.2020 r. nie mogą zostać rozliczane poprzez struktury stowarzyszenia, należy je potraktować jako odrębną działalność prywatną pomiędzy uczestnikami lekcji. O przywróceniu zajęć zostaną Państwo poinformowani w osobnych wiadomościach. Na początku kwietnia 2020 r. dostaną także Państwo informację o rozliczeniu środków, tj. kwocie do zapłaty bądź zwrocie środków na państwa konto w ramach prowadzonej przez nas działalności. Jakiekolwiek pytania i wątpliwości prosimy kierować na adres mailowy stowarzyszenia: stowarzyszenie.tutti@gmail.com

Z wyrazami szacunku,
Zarząd Stowarzyszenia TUTTI przy ZPSM w Żorach